SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Przedstawienie jasełkowe przygotowane przez panią Weronikę i panią Monikę bardzo się wszystkim podobało. Chłopcy byliby wspaniałymi aktorami!!! Miło było zasiąść do wspólnej kolacji wigilijnej, złożyć sobie życzenia, zaśpiewać kolędy. To był naprawdę magiczny wieczór. Życzymy, aby rok 2020 był wyjątkowy, spokojny i szczęśliwy.

Dodane dnia: 31.12.2019

ANDRZEJKI CZAS ZACZĄĆ
Andrzejki Andrzejki

W czwartek 28 listopada br. Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową, każda grupa przygotowała mini playback show. Chłocy śpiewali piosenki muzyki rozrywkowej i zaprezentowali się znakomicie. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych, które zdradziły nam sekrety na najbiliższą przyszłość. Dziękujemy pani Gosi i panu Piotrowi za wspaniały wieczór.

Dodane dnia: 30.11.2019

MUZEUM FAUNY I FLORY MORSKIEJ W JAWORZU
Muzeum Fauny Muzeum Fauny

W tym roku szkolnym po raz kolejny wszyscy uczniowie naszego ośrodka odwiedzili Muzeum Fauny i Flory Morskiej w Jaworzu. Była to niezwykle cenna lekcja biologii i geografii. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca, a także polecamy spacer po Jaworzu i jego okolicach.

Dodane dnia: 26.11.2019

< STARSZE >>>